| Size | OEM |
|---|---|
| Weight | 1.8kg |
| Filter Type | Pressure Filtration |
| Material | Stainless Steel |
| Package | Neutral Packing, Carton, PE Bag |
| Material | Nano Filter Paper Stainless Steel Frame |
|---|---|
| Type | Air Filter |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Dimension (L*W*H) | Default |
| Material | Fiber Glass |
|---|---|
| Name | Air Compressor Filter Cartridge |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Packing | Carton |
| Size | OEM |
|---|---|
| Weight | 1kg |
| Filter Type | Pressure Filtration |
| Material | Stainless Steel |
| Package | Neutral Packing, Carton, PE Bag |
| Material | Polyester Fibre |
|---|---|
| Name | Dust Filter Cartridge |
| Type | High Micron |
| Certification | ISO9001 |
| Weight | 0.8kg |
| Name | Oil Water Filter Separator |
|---|---|
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Weight | 1.0 |
| Package | As Request |
| Material | Glass Fiber |
|---|---|
| Name | Coalescer Element Filter |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Packing | Carton/box |
| Material | Fiber Glass |
|---|---|
| Name | Coalescer Element Filter |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Packing | Carton |
| Material | Fiber Glass |
|---|---|
| Name | Coalescer Element Filter |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Packing | Carton |
| Material | Glass Fiber |
|---|---|
| Name | Coalescer Element Filter |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Packing | Carton/box |