| Name | Oil Water Filter Separator |
|---|---|
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Material | Glass Fiber |
| Applycation | Heavy Duty Trucks |
| Material | Fiber Glass |
|---|---|
| Name | Air Compressor Filter Cartridge |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Packing | Carton |
| Name | Oil Water Filter Separator |
|---|---|
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Weight | 1.0 |
| Package | As Request |
| Name | Oil Water Filter Separator |
|---|---|
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Material | Glass Fiber |
| Applycation | Heavy Duty Trucks |
| Material | Glass Fiber |
|---|---|
| Name | Vacuum Pump Filter |
| Certification | ISO9001 |
| Weight | 0.6kg |
| Color | Custom |
| Place of Origin | CHINA |
|---|---|
| Brand Name | POKE |
| Certification | 9001 |
| Model Number | 0200MX010MM |
| Material | Glass Fiber |
|---|---|
| Name | Air Filter Element |
| Type | High Micron |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Dimension | Standard |
|---|---|
| Weight | 1.2kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | High Pressure Hydraulic Oil Filter Replacement Elements |
| Working Medium | General Hydraulic Oil |
| Filter Element | Hydraulic |
|---|---|
| Filter Rating | 1-100 Micron |
| Filter Pressure | 0-20 Bar |
| Filter Life | 3000-5000 Hours |
| Filter Brand | OEM |
| Weight | 0.65kg |
|---|---|
| Type | HEPA Filter Cartridge |
| Material | Fiberglass |
| Package | Neutral Packing |
| Part NO | HP1351A10ANP01 Sh 63947 Hy 18676 |