| Rozmiar | OEM |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Typ filtra | Filtracja ciśnieniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| Materiał | Nanofiltr papierowy Rama ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ | Filtr powietrza |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Domyślny |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Wkład filtra sprężarki powietrza |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Uszczelka | karton |
| Rozmiar | OEM |
|---|---|
| Waga | 1 kg |
| Typ filtra | Filtracja ciśnieniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| Materiał | Włókno poliestrowe |
|---|---|
| Nazwa | Wkład filtra przeciwpyłowego |
| Typ | wysoki mikron |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 0,8 kg |
| Nazwa | Separator filtra oleju i wody |
|---|---|
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 1.0 |
| Pakiet | jako żądanie |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Filtr elementu koalescencyjnego |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Uszczelka | Pudełko kartonowe |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Filtr elementu koalescencyjnego |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Uszczelka | karton |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Filtr elementu koalescencyjnego |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Uszczelka | karton |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| nazwisko | Filtr elementu koalescencyjnego |
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Opakowanie | Pudełko kartonowe |