| Condition | New |
|---|---|
| Material | Paper |
| Name | Fuel Filter Element |
| Warranty | 6 Months |
| Brand | POKE |
| Filtration Grade | Elementary; Intermediate |
|---|---|
| Type | Cabin Air Filter |
| Material | Filter Paper |
| Package | Neutral Packing, Carton, PE Bag |
| OEM NO | 10816500/SKL 46448/KC 50257 |
| Material | Fiber Glass |
|---|---|
| Name | Water Filter Element |
| Certification | ISO9001 |
| Efficiency | 99.99% |
| Porosity | Standard |
| Material | Fiber Glass |
|---|---|
| Name | Oil Filter Element |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Packing | Carton |
| Height | 224mm |
|---|---|
| Outer Diameter | 112mm |
| Weight | 0.45kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | Oil Filter Elements |
| Name | Air Compressor Filter Cartridge |
|---|---|
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Weight | 2kg |
| Package | As Request/Neutral Packing/carton/wooden Box/wooden Frame |
| Dimension | 20 Inch |
|---|---|
| Weight | Standard |
| Type | Water Filter |
| Application | Industrial Filtration |
| Material | Polypropylene |
| OD | 104mm |
|---|---|
| ID | 65mm |
| H | 70mm |
| Type | Air Filter |
| Application | Can Be Used For Tractor |
| Filtration Grade | Elementary; Intermediate |
|---|---|
| Type | Cabin Air Filter |
| Material | Filter Paper |
| Package | Neutral Packing, Carton, PE Bag |
| OEM NO | D0033458/D0033459 |
| OD | Standard |
|---|---|
| H | Standard |
| Type | Air Filter |
| Application | Can Be Used For Truck |
| Material | Paper |