| Materiał | Papier filtracyjny |
|---|---|
| Nazwa | Wkład filtra sprężarki powietrza |
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Uszczelka | Karton |
| Nazwa | Separator filtra oleju i wody |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Materiał | włókno szklane |
| zastosowanie | Ciężkie ciężarówki |
| Nazwa | Separator filtra oleju i wody |
|---|---|
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 1.0 |
| Pakiet | jako żądanie |
| Nazwa | Separator filtra oleju i wody |
|---|---|
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Materiał | włókno szklane |
| zastosowanie | Ciężkie ciężarówki |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Filtr pompy próżniowej |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor | Zwyczaj |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | POKE |
| Orzecznictwo | 9001 |
| Numer modelu | 0200MX010MM |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | wkład filtra powietrza |
| Rodzaj | wysoki mikron |
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Wymiar | Standard |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Typ | Elementy zamienne filtra oleju hydraulicznego wysokiego ciśnienia |
| Medium robocze | Ogólny olej hydrauliczny |
| Filter Element | Hydraulic |
|---|---|
| Filter Rating | 1-100 Micron |
| Filter Pressure | 0-20 Bar |
| Filter Life | 3000-5000 Hours |
| Filter Brand | OEM |
| Waga | 0,65 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Wkład filtra HEPA |
| Materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Nr części | HP1351A10ANP01 Sh 63947 Hy 18676 |