| Struktura | Filtr separatora wody w paliwie |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr paliwa |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| Wydajność filtracji | Powierzchnia filtracji 99,99%. |
| Wysokość | 249 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 120 mm |
| Waga | 0,4 kg |
| Struktura | Filtr oleju silnikowego |
| Rodzaj | Elementy filtra oleju |
| Średnica kołnierza | 4 cale |
|---|---|
| Wysokość | 9 w |
| Typ | Filtr powietrza |
| Kształt | Okrągły stożkowy |
| Materiał | Włókno syntetyczne |
| Nazwa | Wkład filtra sprężarki powietrza |
|---|---|
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 1.0 |
| Pakiet | jako żądanie |
| Zakończ połączenie | Końcówka kołnierza |
|---|---|
| Waga | Standard |
| typ | filtr wodny |
| Aplikacja | Filtracja przemysłowa |
| Materiał | Stal węglowa/stal nierdzewna |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Nazwa | Przemysłowe zawory hydrauliczne |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Efektywność | 99,99% |
| Porowatość | Standard |
| Materiał | Rama ze stali nierdzewnej / włókno szklane |
|---|---|
| Typ | Filtr powietrza |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Domyślny |
| Rodzaj | Pozostałe tkaniny z włókien |
|---|---|
| Zastosowanie | może być używany do odpylacza |
| Materiał | poliuretan |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | 12254530 SC50149 |
| Nazwa | Separator filtra oleju i wody |
|---|---|
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 0,8 |
| Materiał Stal nierdzewna | włókno szklane |
| Materiał | Włókno szklane/siatka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Typ | Przemysłowy filtr Hepa |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Domyślny |