| Stan | Nowy |
|---|---|
| Materiał | Papier |
| Nazwa | Element filtra paliwa |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Marka | SZTURCHAĆ |
| Stopień filtracji | elementary; podstawowy; intermediate mediator |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr powietrza w kabinie |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | 10816500/SKL 46448/KC 50257 |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra wody |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Efektywność | 99,99% |
| Porowatość | Standard |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | element filtra oleju |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Uszczelka | karton |
| Nazwa | Wkład filtra sprężarki powietrza |
|---|---|
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 2 kg |
| Pakiet | na żądanie / neutralne opakowanie / karton / drewniane pudełko / drewniana rama |
| Wysokość | 224 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | 112 mm |
| Waga | 0,45 kg |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Rodzaj | Elementy filtra oleju |
| OD | 104 mm |
|---|---|
| ID | 65mm |
| H | 70mm |
| Typ | Filtr powietrza |
| Aplikacja | może być używany do ciągnika |
| Wymiar | 20 cali |
|---|---|
| Waga | Standard |
| Typ | filtr wodny |
| Aplikacja | Filtracja przemysłowa |
| Materiał | Polipropylen |
| Stopień filtracji | elementary; podstawowy; intermediate mediator |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr powietrza w kabinie |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | D0033458/D0033459 |
| OD | Standard |
|---|---|
| H | Standard |
| Typ | Filtr powietrza |
| Aplikacja | może być używany do ciężarówki |
| Materiał | Papier |