| Yükseklik | 249 mm |
|---|---|
| Dış çapı | 120 mm |
| Ağırlık | 0.4kg |
| Yapı | Motor yağı filtresi |
| türü | Yağ Filtresi Elemanları |
| Filtrasyon Derecesi | elementary; temel; intermediate orta seviye |
|---|---|
| Türü | Kabin Hava Filtresi |
| Malzeme | Filtre kağıdı |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| OEM Hayır | D0033458/D0033459 |
| flanş çapı | 4 inç |
|---|---|
| Yükseklik | 9 inç |
| Tip | Hava filtresi |
| Şekil | Yuvarlak Konik |
| Malzeme | Sentetik Elyaf |
| İsim | Hava Kompresörü Filtre Kartuşu |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ağırlık | 1.0 |
| paket | Rica olarak |
| Bağlantıyı Sonlandır | flanş ucu |
|---|---|
| Ağırlık | Standart |
| Tip | su filtresi |
| Başvuru | endüstriyel filtrasyon |
| Malzeme | Karbon çeliği/Paslanmaz çelik |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| İsim | Endüstriyel Hidrolik Valfler |
| Sertifika | ISO9001 |
| Yeterlik | %99,99 |
| gözeneklilik | Standart |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Çerçeve/ cam elyaf |
|---|---|
| Tip | Hava filtresi |
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Boyut (L*W*H) | Varsayılan |
| Türü | Dokunmamış Ultra-Web |
|---|---|
| Uygulama | Toz Toplayıcı için kullanılabilir |
| Malzeme | Poliüretan |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| OEM Hayır | 12254530 SC50149 |
| İsim | Yağ Su Filtresi Ayırıcı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ağırlık | 0.8 |
| Malzeme Paslanmaz Çelik | cam elyafı |
| Malzeme | Cam elyaf / Paslanmaz Çelik Hasır |
|---|---|
| Tip | Endüstriyel Hepa Filtre |
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Boyut (L*W*H) | Varsayılan |