| Boyut | Standart |
|---|---|
| Ağırlık | 0.8KG |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Malzeme | cam elyafı |
| paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| Filtrasyon Derecesi | elementary; temel; intermediate orta seviye |
|---|---|
| Türü | Hava/Yağ Ayırıcı Filtre |
| Uygulama | ES11/ESS18/VS20 İÇİN |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| Malzeme | cam elyafı |
|---|---|
| İsim | yağ Filtresi Elemanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ağırlık | 0.5KG |
| Renk | beyaz |
| H | 295mm |
|---|---|
| OD | 121mm |
| Ağırlık | 1.5kg |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Malzeme | cam elyafı |
| H | 363mm |
|---|---|
| OD | 78MM |
| İD | 46mm |
| Ağırlık | 0.8KG |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| İsim | yağ Filtresi Elemanı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ağırlık | 1.2KG |
| Malzeme | cam elyafı |
| Filtrasyon Derecesi | elementary; temel; intermediate orta seviye |
|---|---|
| Türü | Motor Solunum Filtresi |
| Uygulama | Traktör ve kamyon için kullanılabilir |
| Malzeme | Metal |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| Filtrasyon Derecesi | elementary; temel; intermediate orta seviye |
|---|---|
| Türü | Hava filtresi/güvenlik filtresi |
| Uygulama | AL 6/DX 40 GX 60 HX 50 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| Türü | Kabin Hava Filtresi |
|---|---|
| Uygulama | Toz Toplayıcı için kullanılabilir |
| Malzeme | Poliüretan |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| OEM Hayır | 93014155/SC50234/93013612/SC50235 |
| Yapı | Yakıt Suyu Ayırıcı Filtre |
|---|---|
| türü | Yakıt filtresi |
| Malzeme | Filtre Kağıdı+Plastik |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek |