| Durum | Yeni |
|---|---|
| Malzeme | Kağıt |
| İsim | Yakıt filtresi elemanı |
| Garanti | 6 ay |
| Marka | dürtmek |
| Filtrasyon Derecesi | elementary; temel; intermediate orta seviye |
|---|---|
| Türü | Kabin Hava Filtresi |
| Malzeme | Filtre kağıdı |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| OEM Hayır | 10816500/SKL 46448/KC 50257 |
| Malzeme | FİBER CAM |
|---|---|
| İsim | Su Filtresi Elemanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Yeterlik | %99,99 |
| gözeneklilik | Standart |
| Malzeme | FİBER CAM |
|---|---|
| İsim | yağ Filtresi Elemanı |
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Paketleme | karton |
| Yükseklik | 224mm |
|---|---|
| Dış çapı | 112mm |
| Ağırlık | 0.45kg |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Türü | Yağ Filtresi Elemanları |
| İsim | Hava Kompresörü Filtre Kartuşu |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ağırlık | 2kg |
| paket | istek olarak/Nötr ambalaj/karton/ahşap kutu/ahşap çerçeve |
| Boyut | 20 inç |
|---|---|
| Ağırlık | Standart |
| Tip | su filtresi |
| Başvuru | endüstriyel filtrasyon |
| Malzeme | polipropilen |
| OD | 104mm |
|---|---|
| İD | 65mm |
| H | 70mm |
| Tip | Hava filtresi |
| Başvuru | Traktör için kullanılabilir |
| OD | Standart |
|---|---|
| H | Standart |
| Tip | Hava filtresi |
| Başvuru | Kamyon için kullanılabilir |
| Malzeme | Kağıt |
| Yapı | Yakıt Suyu Ayırıcı Filtre |
|---|---|
| Türü | Yakıt filtresi |
| Malzeme | Filtre kağıdı |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| Filtrasyon verimliliği | %99,99 filtreleme alanı |