| Structuur | De separatorfilter van het brandstofwater |
|---|---|
| Type | Brandstoffilter |
| Materiaal | Filtreerpapier |
| Pakket | Neutrale Verpakking, Karton, PE zak |
| Filtratieefficiency | 99.99% filtratiegebied |
| Hoogte | 249 mm |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 120 mm |
| Gewicht | 0.4kg |
| Structuur | De Filter van de motorolie |
| Type | De Elementen van de oliefilter |
| Flensdiameter | 4 binnen |
|---|---|
| Hoogte | 9 binnen |
| Type | Luchtfilter |
| Vorm | Verminderde ronde |
| Materiaal | Synthetische vezel |
| Naam | De Filterpatroon van de luchtcompressor |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Gewicht | 1.0 |
| PAKKET | als verzoek |
| Beëindigenverbinding | Flens einde |
|---|---|
| Gewicht | Norm |
| Type | Waterfilter |
| Toepassing | Industriële filtratie |
| Materiaal | Koolstofstaal/roestvrij staal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Naam | Industriële Hydraulische Kleppen |
| Certificering | ISO9001 |
| EFFICIENCY | 99.99% |
| Poreusheid | Norm |
| Materiaal | De glasvezel van het roestvrij staalkader |
|---|---|
| Type | Luchtfilter |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Afmeting (l*w*h) | gebrek |
| Type | niet-geweven ultra-web |
|---|---|
| Toepassing | kan worden gebruikt voor stofverzamelaar |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | 12254530 SC50149 |
| Naam | De Filterseparator van het oliewater |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Gewicht | 0,8 |
| MaterialStainlessstaal | glasvezel |
| Materiaal | Glasvezel/Roestvrij staalnetwerk |
|---|---|
| Type | industriële HEPA-filter |
| Voorwaarde | nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Afmeting (l*w*h) | gebrek |