| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Model | HC9604FKN13H |
| Renk | resimde gösterildiği gibi |
| Verimlilik | Yüksek |
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Model | 87SL4521P25 |
| Renk | resimde gösterildiği gibi |
| Verimlilik | Yüksek |
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Model | HQ25.200.15Z |
| Renk | resimde gösterildiği gibi |
| Verimlilik | Yüksek |
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Model | 11004917 |
| Renk | resimde gösterildiği gibi |
| Verimlilik | Yüksek |
| Ağırlık | 1 kg |
|---|---|
| Türü | Filtre Elemanı |
| Malzeme | Fiberglas |
| Paket | Tarafsız Paketleme |
| Bölüm No. | 87395844/SH 52271/87708150 |
| Ağırlık | 1.35kg |
|---|---|
| Türü | Filtre Elemanı |
| Malzeme | Fiberglas |
| Paket | Tarafsız Paketleme |
| Bölüm No. | 98333016/HY 90888/SH 75350 |
| Boyut | 213,5*83 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1 KG |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Yağ filtresi |
| Başvuru | Oto parçası |
| Boyut | 101*338mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1.8kg |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Yüksek kaliteli yedek filtre elemanı |
| Başvuru | Pompa için |
| Boyut | 329*91mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Hidrolik Filtre |
| Başvuru | Oteller, Konfeksiyon Mağazaları, Yapı Malzemesi Mağazaları, Manufac |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
|---|---|
| İsim | Sinterlenmiş Filtre Elemanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Renk | Özelleştirmek |
| Ağırlık | 1.5kg |