| Name | Hydraulic Filter Element |
|---|---|
| Certification | ISO9001 |
| Model | HC9604FKN13H |
| Color | As Shown In The Picture |
| Efficiency | High |
| Name | Hydraulic Filter Element |
|---|---|
| Certification | ISO9001 |
| Model | 87SL4521P25 |
| Color | As Shown In The Picture |
| Efficiency | High |
| Name | Hydraulic Filter Element |
|---|---|
| Certification | ISO9001 |
| Model | HQ25.200.15Z |
| Color | As Shown In The Picture |
| Efficiency | High |
| Name | Hydraulic Filter Element |
|---|---|
| Certification | ISO9001 |
| Model | 11004917 |
| Color | As Shown In The Picture |
| Efficiency | High |
| Weight | 1kg |
|---|---|
| Type | Filter Element |
| Material | Fiberglass |
| Package | Neutral Packing |
| Part NO | 87395844/SH 52271/87708150 |
| Weight | 1.35kg |
|---|---|
| Type | Filter Element |
| Material | Fiberglass |
| Package | Neutral Packing |
| Part NO | 98333016/HY 90888/SH 75350 |
| Dimension | 213.5*83mm |
|---|---|
| Weight | 1kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | Oil Filter |
| Application | Auto Part |
| Dimension | 101*338mm |
|---|---|
| Weight | 1.8kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | High Quality Replacement Filter Element |
| Application | For Pump |
| Dimension | 329*91mm |
|---|---|
| Weight | 1.5kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | Hydraulic Filter |
| Application | Hotels, Garment Shops, Building Material Shops, Manufac |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Name | Sintered Filter Element |
| Certification | ISO9001 |
| Color | Customize |
| Weight | 1.5kg |