| Boyut | 89*54mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.2kg |
| OEM YOK | 8112503-0085 SN 40084 |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Filtrasyon Derecesi | Hepa Filtre |
| Boyut(l*w*h) | Standart |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5KG |
| Tip | Yağ buharı filtresi |
| Başvuru | Vakum pompası yağ buharı filtre elemanı |
| Malzeme | cam elyafı |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
|---|---|
| Türü | Yakıt Dönüşü |
| Malzeme | Filtre kağıdı |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| OEM Hayır | Hocp-44810/Sn 40409 |
| Boyut | 99*175mm |
|---|---|
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Yakıt filtresi |
| Uygulama motoru | 330 (BJ52_), 336 (BJ52_), 340 (BJ32_), 330 (BJ32_), |
| Malzeme | Filtre kağıdı |
| Boyut | 186*110mm |
|---|---|
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Yakıt filtresi |
| Uygulama motoru | kamyon |
| Malzeme | Filtre kağıdı |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
|---|---|
| Türü | Yakıt Dönüşü |
| Malzeme | Filtre kağıdı |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| OEM YOK | RE533910/SN 70328/P576926 |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
|---|---|
| Türü | Yakıt Dönüşü |
| Malzeme | Filtre kağıdı |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| OEM Hayır | Hsp-44410/Sn40428 |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
|---|---|
| Türü | Yakıt Dönüşü |
| Malzeme | metal/plastik |
| Paket | Nötr Ambalaj, Karton, PE torba |
| OEM Hayır | 23300-23440-71/SN 25009 |
| Filter Life | 3000-5000 Hours |
|---|---|
| Filter Media | Fiberglass |
| Filter Type | Cartridge |
| Filter Application | Hydraulic System |
| Material | Stainless Steel |
| Ağırlık | 1,65 kilo |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Dönüş Yağı Filtresi |
| Uygulama | Ekskavatör/Hidrolik Yağı |
| Malzeme | Cam lif/ paslanmaz çelik iç ağ |
| Paket | Tarafsız Paketleme |