| Naam | Hydraulisch filterelement |
|---|---|
| Certificering | ISO9001 |
| Model | HC9604FKN13H |
| Kleur | Zoals aangetoond in het beeld |
| Efficiëntie | Hoog |
| Naam | Hydraulisch filterelement |
|---|---|
| Certificering | ISO9001 |
| Model | 87SL4521P25 |
| Kleur | Zoals aangetoond in het beeld |
| Efficiëntie | Hoog |
| naam | Hydraulisch filterelement |
|---|---|
| Certificering | ISO9001 |
| Model | HQ25.200.15Z |
| Kleur | Zoals aangetoond in het beeld |
| Efficiëntie | Hoog |
| Naam | Hydraulisch filterelement |
|---|---|
| Certificering | ISO9001 |
| Model | 11004917 |
| Kleur | Zoals aangetoond in het beeld |
| Efficiëntie | Hoog |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type | Filterelement |
| Materiaal | Glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Deel nr. | 87395844/SH 52271/87708150 |
| Gewicht | 1.35kg |
|---|---|
| Type | Filterelement |
| Materiaal | Glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Deel nr. | 98333016/HY 90888/SH 75350 |
| Afmeting | 213,5 * 83 mm |
|---|---|
| Gewicht | 1KG |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | Oliefilter |
| Toepassing | Autodeel |
| Afmeting | 101*338mm |
|---|---|
| Gewicht | 1.8KG |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | Hoog - de filterelement van de kwaliteitsvervanging |
| Toepassing | voor pomp |
| Afmeting | 329*91mm |
|---|---|
| Gewicht | 1.5KG |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | Hydraulische filter |
| Toepassing | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, Manufac |
| MATERIAAL | roestvrij staal |
|---|---|
| Naam | Gesinterd Filterelement |
| Certificering | ISO9001 |
| Kleur | Pas aan |
| Gewicht | 1.5KG |