| Wymiar | Standard |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| Stopień filtracji | elementary; podstawowy; intermediate mediator |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr separatora powietrza/oleju |
| Zastosowanie | DLA ES11/ESS18/VS20 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | element filtra oleju |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 0,5kg |
| Kolor | Biały |
| H | 295 mm |
|---|---|
| OD | 121 mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Materiał | włókno szklane |
| H | 363 mm |
|---|---|
| OD | 78MM |
| ID | 46mm |
| Waga | 0,8 kg |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Nazwa | element filtra oleju |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 1,2 kg |
| Materiał | włókno szklane |
| Stopień filtracji | elementary; podstawowy; intermediate mediator |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr powietrza silnika |
| Zastosowanie | może być używany do ciągnika i ciężarówki |
| Materiał | Metal |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| Stopień filtracji | elementary; podstawowy; intermediate mediator |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr powietrza/filtr bezpieczeństwa |
| Zastosowanie | AL 6/DX 40 GX 60 HX 50 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| Rodzaj | Filtr powietrza w kabinie |
|---|---|
| Zastosowanie | może być używany do odpylacza |
| Materiał | poliuretan |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | 93014155/SC50234/93013612/SC50235 |
| Struktura | Filtr separatora wody w paliwie |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr paliwa |
| Materiał | Papier filtrujący+plastikowy |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |