| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal | Document |
| Naam | Het Element van de brandstoffilter |
| Garantie | 6 maanden |
| Merk | POR |
| Filtratiegraad | elementair; midden |
|---|---|
| Type | De Filter van de cabinelucht |
| Materiaal | Filterpapier |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | 10816500/SKL 46448/KC 50257 |
| Materiaal | fiberglas |
|---|---|
| Naam | het element van de waterfilter |
| Certificering | ISO9001 |
| EFFICIENCY | 99.99% |
| Poreusheid | Norm |
| Materiaal | fiberglas |
|---|---|
| Naam | Het Element van de oliefilter |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Verpakking | Karton |
| Hoogte | 224mm |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | 112mm |
| Gewicht | 0.45kg |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | De Elementen van de oliefilter |
| Naam | De Filterpatroon van de luchtcompressor |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Gewicht | 2kg |
| PAKKET | als verzoek/Neutrale verpakking/karton/houten vakje/houten kader |
| Afmeting | 20 duim |
|---|---|
| Gewicht | Norm |
| Type | Waterfilter |
| Toepassing | Industriële filtratie |
| Materiaal | Polypropyleen |
| OD | 104mm |
|---|---|
| Identiteitskaart | 65mm |
| H | 70mm |
| Type | Luchtfilter |
| Toepassing | kan worden gebruikt voor trekker |
| Filtratiegraad | elementair; midden |
|---|---|
| Type | De Filter van de cabinelucht |
| Materiaal | Filterpapier |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | D0033458/D0033459 |
| OD | Norm |
|---|---|
| H | Norm |
| Type | Luchtfilter |
| Toepassing | kan voor Vrachtwagen worden gebruikt |
| Materiaal | Document |