| Afmeting | norm |
|---|---|
| Gewicht | 0.8kg |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Materiaal | Glassfiber |
| pakket | Neutrale Verpakking, Karton, PE zak |
| Filtratiegraad | elementair; midden |
|---|---|
| Type | Lucht/olie scheidsfilter |
| Toepassing | Voor ES11/ESS18/VS20 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| Materiaal | glasvezel |
|---|---|
| Naam | Het Element van de oliefilter |
| Certificering | ISO9001 |
| Gewicht | 0.5kg |
| kleur | wit |
| H | 295mm |
|---|---|
| OD | 121mm |
| Gewicht | 1.5KG |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Materiaal | glasvezel |
| H | 363mm |
|---|---|
| OD | 78MM |
| Identiteitskaart | 46mm |
| Gewicht | 0.8kg |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Naam | Het Element van de oliefilter |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Gewicht | 1.2kg |
| Materiaal | Glasvezel |
| Filtratiegraad | elementair; midden |
|---|---|
| Type | Motorademfilter |
| Toepassing | kan worden gebruikt voor trekker en vrachtwagen |
| Materiaal | Metalen |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| Filtratiegraad | elementair; midden |
|---|---|
| Type | Luchtfilter/veiligheidsfilter |
| Toepassing | AL 6/DX 40 GX 60 HX 50 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| Type | De Filter van de cabinelucht |
|---|---|
| Toepassing | kan worden gebruikt voor stofverzamelaar |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | 93014155/SC50234/93013612/SC50235 |
| Structuur | De separatorfilter van het brandstofwater |
|---|---|
| Type | brandstoffilter |
| materiaal | Filterpapier+Plastic |
| Pakket | Neutrale Verpakking, Karton, PE zak |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |