| Διάσταση (L*W*H) | 544*200 χλστ |
|---|---|
| Βάρος | 1KG |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | γυαλί ινών |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Χρώμα | Όπως φαίνεται στην εικόνα |
| Υλικό | γυαλί ινών |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αποτελεσματικότητα | 990,99% |
| Εγγύηση | 2 μήνες |
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Σχήμα | QTL-63 |
| Χρώμα | Όπως φαίνεται στην εικόνα |
| Αποτελεσματικότητα | Υψηλή |
| Διάσταση (L*W*H) | Πρότυπα |
|---|---|
| Βάρος | 2kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | ίνα υάλου |
|---|---|
| Όνομα | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Βάρος | 0.8kg |
| Χρώμα | Συνήθεια |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Βάρος | 1.6KG |
| Υλικό | Ίνα υάλου |
| Όνομα | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Χρώμα | stander |
| Ύψος | Πρότυπα |
|---|---|
| Βάρος | 1.5kg |
| Τύπος | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Αεροσυμπιεστής |
| Υλικό | Ίνα υάλου |
| Υλικό | Ίνα υάλου |
|---|---|
| Ονομασία | Στοιχείο φίλτρων πετρελαίου |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| Υπόθεση | νέος |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| Κωδικός ΕΣ | 8421299090 |
| Αποτελεσματικότητα | 990,99% |