| Dimension(l*w*h) | 544*200mm |
|---|---|
| Weight | 1kg |
| Structure | Cartridge Filter |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Material | Fiber Glass |
|---|---|
| Name | Hydraulic Filter Element |
| Certification | ISO9001 |
| Condition | New |
| Color | As Shown In The Picture |
| Material | Fiber Glass |
|---|---|
| Name | Hydraulic Filter Element |
| Certification | ISO9001 |
| Efficiency | 99.99% |
| Warranty | 2 Months |
| Name | Hydraulic Filter Element |
|---|---|
| Certification | ISO9001 |
| Model | QTL-63 |
| Color | As Shown In The Picture |
| Efficiency | High |
| Dimension(l*w*h) | Standard |
|---|---|
| Weight | 2kg |
| Structure | Cartridge Filter |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Material | Glass Fiber |
|---|---|
| Name | Hydraulic Filter Element |
| Certification | ISO9001 |
| Weight | 0.8kg |
| Color | Custom |
| Condition | New |
|---|---|
| Weight | 1.6kg |
| Material | Glass Fiber |
| Name | Hydraulic Filter Element |
| Color | Stander |
| Hight | Standard |
|---|---|
| Weight | 1.5kg |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Air Compressor |
| Material | Glass Fiber |
| Material | Glass Fiber |
|---|---|
| Name | Oil Filter Element |
| Type | High Micron |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Name | Hydraulic Filter Element |
|---|---|
| Certification | ISO9001 |
| Model | 937878Q |
| Color | As Shown In The Picture |
| Efficiency | High |