| Materiaal | glasvezel |
|---|---|
| Naam | Hydraulische filterelement |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| PAKKET | Merkverpakking of de vraag van klanten |
| Materiaal | fiberglas |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Certificering | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Zoals aangetoond in het beeld |
| Materiaal | fiberglas |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Certificering | ISO9001 |
| Efficiëntie | 99.99% |
| Garantie | 2 maanden |
| Afmeting (L*W*H) | Norm |
|---|---|
| Gewicht | 2kg |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Materiaal | glasvezel |
|---|---|
| Naam | Hydraulische filterelement |
| Certificering | ISO9001 |
| Gewicht | 0.8kg |
| Kleur | Douane |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Gewicht | 1.6KG |
| Materiaal | Glasvezel |
| Naam | hydraulische filterelement |
| Kleur | stander |
| Hoogte | Norm |
|---|---|
| Gewicht | 1.5kg |
| Type | hydraulische filterelement |
| Toepassing | Luchtcompressor |
| Materiaal | Glasvezel |
| Materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| naam | Het Element van de oliefilter |
| Type | hoog Micron |
| Voorwaarde | nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Naam | Hydraulisch filterelement |
|---|---|
| Certificering | ISO9001 |
| Model | 937878Q |
| Kleur | Zoals aangetoond in het beeld |
| Efficiëntie | Hoog |
| naam | Hydraulisch filterelement |
|---|---|
| Certificering | ISO9001 |
| Model | QTL-63 |
| Kleur | Zoals aangetoond in het beeld |
| Efficiëntie | Hoog |