| Διάσταση (l*w*h) | COem |
|---|---|
| Βάρος | 1kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Βάρος | 0,8 κλ |
| υλικό | ΠΕΡΙΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΟΥ |
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Χρώμα | stander |
| Υλικό | ΠΕΡΙΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΟΥ |
|---|---|
| Ονομασία | Στοιχείο φίλτρων αέρα |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| Υπόθεση | νέος |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Διάταξη μικρών | 0.1-200 μ |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής/εκσκαφέας |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διάσταση (l*w*h) | Πρότυπα |
|---|---|
| Βάρος | 0.8kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση (L*W*H) | 153*47 χλστ |
|---|---|
| Βάρος | 0.8kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | ίνα υάλου |
|---|---|
| Όνομα | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | Συσκευασία εμπορικών σημάτων ή απαίτηση των πελατών |
| Διάσταση (L*W*H) | 155*521mm |
|---|---|
| Βάρος | 2.5KG |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | για τη μηχανή εκσκαφέων |
| Υλικό | Φύλλα γυαλί |
|---|---|
| Ονομασία | Στοιχείο φίλτρων αέρα |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| Υπόθεση | Νέο |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Διάσταση (l*w*h) | 94*56 χλστ |
|---|---|
| Βάρος | 0.33kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |