| Structure | Cartridge Filter Element |
|---|---|
| Type | Fuel Filter |
| Material | Stainless Steel |
| Package | Neutral Packing, Carton, PE Bag |
| OEM NO | Fs1091 Sn 70329 |
| Contains | 1 1/4 Inch NPT Threaded Stud |
|---|---|
| Weight | 1kg |
| Product Style | Hydraulic Filter |
| Material | Stainless Steel |
| Package | Neutral Packing, Carton, PE Bag |
| Material | Filter Paper |
|---|---|
| Name | Air Filter Element |
| Type | High Micron |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Material | Filter Paper |
|---|---|
| Name | Air Filter Element |
| Type | High Micron |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Filtration Grade | Elementary; Intermediate |
|---|---|
| Type | Compressor Air Filter Element |
| Material | Filter Paper |
| Package | Neutral Packing, Carton, PE Bag |
| OEM NO | Cst71005 SA 190508 |
| Dimension(l*w*h) | Standard |
|---|---|
| Weight | Standard |
| Structure | Cartridge Filter |
| Type | Vacuum Pump Filter |
| Application | High Pressure Fan Industrial Filter Element |
| Condition | New |
|---|---|
| Weight | 1.2kg |
| Material | Cellulose |
| Name | Gas Filter Element |
| Color | Stander |
| Structure | Cartridge Filter Element |
|---|---|
| Type | Fuel Filter |
| Material | Filter Paper |
| Package | Neutral Packing, Carton, PE Bag |
| OEM NO | SN 40758/PF46079/FS53014/SK 48634 |
| Dimension | 623*284mm |
|---|---|
| Weight | 1.7kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | Air Filter |
| Application | Can Be Used For Tractor |
| Dimension | 90*250mm |
|---|---|
| Weight | 0.5kg |
| OEM NO | 1699168 SN 30032 |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Filtration Grade | Hepa Filter |