| Afmeting | 89*54mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.2kg |
| OEM NR | 8112503-0085 Sn 40084 |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Filtratierang | Hepafilter |
| Afmeting (L*W*H) | norm |
|---|---|
| Gewicht | 0.5kg |
| Type | De filter van de oliemist |
| Toepassing | Het element van de de mistfilter van de vacuümpompolie |
| Materiaal | Glassfiber |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
|---|---|
| Type | Spin-on van brandstof |
| Materiaal | Filterpapier |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | Hocp-44810/Sn 40409 |
| Afmeting | 99*175 mm |
|---|---|
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | Brandstoffilter |
| Toepassingsmotor | 330 (BJ52_), 336 (BJ52_), 340 (BJ32_), 330 (BJ32_), |
| Materiaal | Filtreerpapier |
| Afmeting | 186* 110mm |
|---|---|
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | Brandstoffilter |
| Toepassingsmotor | vrachtwagen |
| Materiaal | Filtreerpapier |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
|---|---|
| Type | Spin-on van brandstof |
| Materiaal | Filtreerpapier |
| Pakket | Neutrale Verpakking, Karton, PE zak |
| Oem nr. | RE533910/SN 70328/P576926 |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
|---|---|
| Type | Spin-on van brandstof |
| Materiaal | Filterpapier |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | Hsp-44410/Sn 40428 |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
|---|---|
| Type | Spin-on van brandstof |
| Materiaal | Metalen/plastiek |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | 23300-23440-71/SN 25009 |
| Filter Life | 3000-5000 Hours |
|---|---|
| Filter Media | Fiberglass |
| Filter Type | Cartridge |
| Filter Application | Hydraulic System |
| Material | Stainless Steel |
| Gewicht | 1,65 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Toepassing | Graafmachine/hydraulische olie |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |