| Structuur | het element van de patroonfilter |
|---|---|
| Type | Brandstoffilter |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | Fs1091 Sn 70329 |
| Materiaal | Filtreerpapier |
|---|---|
| Naam | Het element van de luchtfilter |
| Type | hoog Micron |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Bevat | 1 1/4 inch NPT-draadstaaf |
|---|---|
| Gewicht | 1 kg |
| Productstijl | Hydraulische filter |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale Verpakking, Karton, PE zak |
| Materiaal | Filterpapier |
|---|---|
| naam | Het element van de luchtfilter |
| Type | hoog Micron |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Filtratiegraad | elementair; midden |
|---|---|
| Type | Compressorluchtfilterelement |
| Materiaal | Filterpapier |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | Cst71005 SA 190508 |
| Afmeting (L*W*H) | norm |
|---|---|
| Gewicht | norm |
| structuur | patroonfilter |
| Type | Vacuümpompfilter |
| Toepassing | Industrieel de Filterelement van de hoge drukventilator |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Gewicht | 1.2kg |
| Materiaal | Cellulose |
| Naam | het element van de gasfilter |
| Kleur | stander |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
|---|---|
| Type | Brandstoffilter |
| Materiaal | Filterpapier |
| Pakket | Neutrale verpakking, karton, PE-zak |
| OEM NO | SN 40758/PF46079/FS53014/SK 48634 |
| Afmeting | 623*284mm |
|---|---|
| Gewicht | 1.7kg |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | Luchtfilter |
| Toepassing | kan worden gebruikt voor trekker |
| Afmeting | 90*250mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.5kg |
| OEM NR | 1699168 Sn 30032 |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Filtratierang | Hepafilter |