| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο καυσίμου |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| OEM Όχι | Fs1091 Sn 70329 |
| Περιέχει | 1 1/4 ίντσες NPT Threaded Stud |
|---|---|
| Βάρος | 1 κιλό |
| Ύφος προϊόντων | Υδραυλικό φίλτρο |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πακέτο | Ουδέτερη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, τσάντα PE |
| Υλικό | Έγγραφο φίλτρων |
|---|---|
| Ονομασία | Στοιχείο φίλτρων αέρα |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| Υπόθεση | Νέο |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Υλικό | Χαρτί φίλτρου |
|---|---|
| Ονομασία | Στοιχείο φίλτρων αέρα |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| Υπόθεση | Νέο |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Αξία διήθησης | στοιχειώδης ενδιάμεσος |
|---|---|
| Τύπος | Μέρος φίλτρου αέρα του συμπιεστή |
| Υλικό | Χαρτί φίλτρου |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| OEM Όχι | Cst71005 SA 190508 |
| Διάσταση (L*W*H) | πρότυπα |
|---|---|
| Βάρος | πρότυπα |
| δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Φίλτρο κενών αντλιών |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικό στοιχείο φίλτρων υψηλών ανεμιστήρων |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Βάρος | 1.2kg |
| Υλικό | Κυτταρίνη |
| Όνομα | στοιχείο φίλτρων αερίου |
| Χρώμα | stander |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο καυσίμου |
| Υλικό | Χαρτί φίλτρου |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| OEM Όχι | ΣΕ 40758/PF46079/FS53014/SK 48634 |
| Διάσταση | 623*284 χλστ |
|---|---|
| Βάρος | 1.7kg |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Τύπος | Φίλτρο αέρα |
| Εφαρμογή | μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τρακτέρ |
| Διάσταση | 90*250mm |
|---|---|
| Βάρος | 0.5kg |
| COEM ΑΡΙΘ. | 1699168 SN 30032 |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Βαθμός διήθησης | Φίλτρο Hepa |