| Διάσταση | 89*54mm |
|---|---|
| Βάρος | 0.2kg |
| COEM ΑΡΙΘ. | 8112503-0085 SN 40084 |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Βαθμός διήθησης | Φίλτρο Hepa |
| Διάσταση (L*W*H) | πρότυπα |
|---|---|
| Βάρος | 0.5kg |
| Τύπος | Φίλτρο υδρονέφωσης πετρελαίου |
| Εφαρμογή | Στοιχείο φίλτρων υδρονέφωσης πετρελαίου κενών αντλιών |
| Υλικό | Glassfiber |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
|---|---|
| Τύπος | Επικοινωνία με καύσιμα |
| Υλικό | Χαρτί φίλτρου |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| OEM Όχι | Hocp-44810/Sn 40409 |
| Διάσταση | 99*175 χιλ. |
|---|---|
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Τύπος | Φίλτρο καυσίμων |
| Μηχανή εφαρμογής | 330 (BJ52_), 336 (BJ52_), 340 (BJ32_), 330 (BJ32_), |
| Υλικό | Έγγραφο φίλτρων |
| Διάσταση | 186* 110mm |
|---|---|
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Τύπος | Φίλτρο καυσίμων |
| Μηχανή εφαρμογής | φορτηγό |
| Υλικό | Έγγραφο φίλτρων |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
|---|---|
| Τύπος | Επικοινωνία με καύσιμα |
| Υλικό | Έγγραφο φίλτρων |
| Πακέτο | Ουδέτερη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, τσάντα PE |
| Αριθμός OEM | ΡΕ533910/SN 70328/P576926 |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
|---|---|
| Τύπος | Επικοινωνία με καύσιμα |
| Υλικό | Χαρτί φίλτρου |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| OEM Όχι | Hsp-44410/Sn 40428 |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
|---|---|
| Τύπος | Επικοινωνία με καύσιμα |
| Υλικό | Μεταλλικό/πλαστικό |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| OEM Όχι | 23300-23440-71/SN 25009 |
| Filter Life | 3000-5000 Hours |
|---|---|
| Filter Media | Fiberglass |
| Filter Type | Cartridge |
| Filter Application | Hydraulic System |
| Material | Stainless Steel |
| Βάρος | 1,65 κλ |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο πετρελαίου επιστροφής |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό λάδι εκσκαφέα |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |