| Struktura | wkład filtrujący |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr paliwa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | Fs1091 Sn 70329 |
| Zawiera | Kołek gwintowany 1 1/4 cala NPT |
|---|---|
| Waga | 1 kg |
| Styl produktu | Filtr hydrauliczny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| Materiał | Papier filtracyjny |
|---|---|
| Nazwa | wkład filtra powietrza |
| Rodzaj | wysoki mikron |
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Materiał | Papier filtracyjny |
|---|---|
| nazwisko | wkład filtra powietrza |
| Rodzaj | wysoki mikron |
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Stopień filtracji | elementary; podstawowy; intermediate mediator |
|---|---|
| Rodzaj | element filtra powietrza sprężarki |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | Cst71005 SA 190508 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Standard |
|---|---|
| Waga | Standard |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Filtr pompy próżniowej |
| Aplikacja | Element filtra przemysłowego wentylatora wysokiego ciśnienia |
| stan | Nowy |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Materiał | celuloza |
| Nazwa | Element filtra gazu |
| Kolor | stojący |
| Struktura | wkład filtrujący |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr paliwa |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | Nr seryjny 40758/PF46079/FS53014/SK 48634 |
| Wymiar | 623*284mm |
|---|---|
| Waga | 1,7 kg |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Typ | Filtr powietrza |
| Aplikacja | może być używany do ciągnika |
| Wymiar | 90*250mm |
|---|---|
| Waga | 0,5kg |
| NR OEM | 1699168 SN 30032 |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Stopień filtracji | Filtr HEPA |