| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο πετρελαίου επιστροφής |
| Εφαρμογή | Μίνι φορτωτής |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 1.2kg |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνουργήματα φίλτρου HEPA |
| Υλικό | Φύλλα γυαλιού |
| Πακέτο | Νέες συσκευασίες |
| Μέρος αριθ. | 0500R010ON/HY13229/SH 74029/1263005 |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνουργήματα φίλτρου HEPA |
| Υλικό | Φύλλα γυαλιού |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Μέρος αριθ. | 76694773/SH 52443/R848250TV |
| Βάρος | 0.5 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο ελαίου |
| Εφαρμογή | Τρακτέρ/κινητήρας |
| Υλικό | Φύλλα γυαλιού |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 10,8 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο πετρελαίου επιστροφής |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας/κινητήρας |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 0.85 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνουργήματα φίλτρου HEPA |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Μέρος αριθ. | HP3202A10an Sh 63974 P171744 Ap45552 |
| Ονομασία | Κασέτα φίλτρων σκόνης |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Βάρος | 2.85Kg |
| Υγροτική κλάση | 8421999090 |
| Διάσταση | 55*80mm |
|---|---|
| Βάρος | 1.2kg |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | ανοξείδωτο |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | Ουδέτερη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, τσάντα PE |
| H | 280 χιλιοστά |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | Τύπος |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Τύπος | Φίλτρο πετρελαίου αναρρόφησης |
| Εφαρμογή | Μηχανή |
| Διάσταση | 54.5*194mm |
|---|---|
| Βάρος | 0.8kg |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| ΥΛΙΚΟ | Glassfiber |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, τσάντα PE |