| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Nazwa | element filtrujący ze stali nierdzewnej |
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| uszczelka | Karton |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kapsułka końcowa elementu filtra | Gwintowane, O-ring |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | element filtra oleju |
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Rodzaj | element filtra oleju |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | element filtra oleju |
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Rodzaj | element filtra oleju |
| Nazwa | element filtra oleju |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 10,2 kg |
| Materiał | włókno szklane |
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Materiał | włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Ładowarki L566 |
| Materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Ocena mikronowa | 0,1-200 µm |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Maszyny budowlane/koparki |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| stan | Nowy |
|---|---|
| Waga | 2.2 |
| materiał | włókno szklane |
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Materiał | okulary z włókna |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Efektywność | Wysoki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Standardowy rozmiar |