| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | OEM |
|---|---|
| Waga | 1 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Materiał | włókno szklane |
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Kolor | stojący |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| nazwisko | wkład filtra powietrza |
| Rodzaj | wysoki mikron |
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Ocena mikronowa | 0,1-200 µm |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Maszyny budowlane/koparki |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Standard |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 153*47mm |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Pakiet | Opakowanie marki lub zapotrzebowanie klientów |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 155*521mm |
|---|---|
| Waga | 2,5 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | do silnika koparki |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| nazwisko | wkład filtra powietrza |
| Rodzaj | wysoki mikron |
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | 94*56mm |
|---|---|
| Waga | 0,33 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |