| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Naam | Het Element van de roestvrij staalfilter |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Verpakking | Karton |
| Materiaal | fiberglas |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Certificering | ISO9001 |
| Garantie | 3 maanden |
| Het Beëindigenglb van het filterelement | met draad, O-ring |
| materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| Naam | Het Element van de oliefilter |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Type | Het Element van de oliefilter |
| materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| Naam | Het Element van de oliefilter |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Type | Het Element van de oliefilter |
| Naam | Het Element van de oliefilter |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Gewicht | 1.2 kg |
| materiaal | Glasvezel |
| Gewicht | 00,8 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| materiaal | Glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 3.5 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Verladers L566 |
| Materiaal | glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Micron-classificatie | 0.1-200 μ |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Bouwmachines/graafmachines |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Gewicht | 2.2 |
| MATERIAAL | fiberglas |
| Naam | Hydraulische filterelement |
| Garantie | 3 MAANDEN |
| Materiaal | fiberglazen |
|---|---|
| Naam | Hydraulische filterelement |
| Efficiency | Hoog |
| Verleende naverkoop de dienst | onlineondersteuning |
| Afmeting (L*W*H) | Standaardgrootte |