| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Zastosowanie | Koparka/silnik |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Wkład filtra o wysokim przepływie |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Nr części | Jhfw 425-Gbv-Nm |
| Waga | 1.5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Wkład filtra HEPA |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Nr części | 79699573/HY90980/SH75410 |
| Materiał | włókno szklane |
|---|---|
| Nazwa | element filtra oleju |
| Typ | wysoki mikron |
| Stan | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 1.87kg |
|---|---|
| Rodzaj | Element filtra hydraulicznego |
| Zastosowanie | Standardowy |
| Materiał | Włókno szklane/ stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Wymiar | 128*69mm |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Typ | Filtr hydrauliczny koparki |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| wysokość | 450 mm |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Struktura | Filtr kasetowy |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Wymiar | 60*413mm |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Typ | Element filtra hydraulicznego |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Warunki | Nowy |
|---|---|
| nazwisko | Element filtra hydraulicznego |
| Rodzaj | wysoki mikron |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Kod HS | 8421299090 |
| Materiał | okulary z włókna |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Typ | wysoki mikron |
| Efektywność | Wysoki |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie online |