| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Zastosowanie | Miniładowarka |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 10,2 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Wkład filtra HEPA |
| Materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Nr części | 0500R010ON/HY13229/SH 74029/1263005 |
| Waga | 1.5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Wkład filtra HEPA |
| Materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Nr części | 76694773/SH 52443/R848250TV |
| Waga | 0.5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Filtr oleju hydraulicznego |
| Zastosowanie | Ciągnik/silnik |
| Materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Zastosowanie | Koparka/silnik |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 0,85 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Wkład filtra HEPA |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Nr części | HP3202A10an Sh 63974 P171744 Ap45552 |
| Nazwa | Wkład filtra przeciwpyłowego |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Waga | 2,85 kg |
| Kod HS | 8421999090 |
| Wymiar | 55*80mm |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| H | 280 mm |
|---|---|
| Średnica zewnętrzna | Standardowy |
| Waga | 1 kg |
| Rodzaj | Filtr oleju ssącego |
| Zastosowanie | Silnik |
| Wymiar | 54,5*194mm |
|---|---|
| Waga | 0,8 kg |
| Aplikacja | System hydrauliczny |
| materiał | Włókno szklane |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |