| Wymiar | 89*54mm |
|---|---|
| Waga | 0,2 KG |
| NR OEM | 8112503-0085 SN 40084 |
| Struktura | wkład filtrujący |
| Stopień filtracji | Filtr HEPA |
| Wymiar (dł. * szer. * wys.) | Standard |
|---|---|
| Waga | 0,5kg |
| typ | Filtr mgły olejowej |
| Aplikacja | Element filtra mgły olejowej pompy próżniowej |
| Materiał | Włókno szklane |
| Struktura | wkład filtrujący |
|---|---|
| Rodzaj | Wykorzystanie paliwa |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | Hocp-44810/Sn 40409 |
| Wymiar | 99*175mm |
|---|---|
| Struktura | wkład filtrujący |
| Typ | Filtr paliwa |
| Silnik aplikacji | 330 (BJ52_), 336 (BJ52_), 340 (BJ32_), 330 (BJ32_), |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| Wymiar | 186*110mm |
|---|---|
| Struktura | wkład filtrujący |
| Typ | Filtr paliwa |
| Silnik aplikacji | Ciężarówka |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| Struktura | wkład filtrujący |
|---|---|
| Rodzaj | Wykorzystanie paliwa |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| NR OEM | RE533910/SN 70328/P576926 |
| Struktura | wkład filtrujący |
|---|---|
| Rodzaj | Wykorzystanie paliwa |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | Hsp-44410/Sn 40428 |
| Struktura | wkład filtrujący |
|---|---|
| Rodzaj | Wykorzystanie paliwa |
| Materiał | Metal/plastik |
| Pakiet | Neutralne opakowanie, karton, worek PE |
| OEM NIE | 23300-23440-71/SN 25009 |
| Filter Life | 3000-5000 Hours |
|---|---|
| Filter Media | Fiberglass |
| Filter Type | Cartridge |
| Filter Application | Hydraulic System |
| Material | Stainless Steel |
| Waga | 1,65 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Zastosowanie | Olej do koparek/hydrauliki |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |