| Stan | Nowy |
|---|---|
| Materiał | okulary z włókna |
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Średni materiał | włókno szklane |
| Typ | wysoki mikron |
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Nazwa | Element filtra hydraulicznego |
| Typ | wysoki mikron |
| certyfikat | ISO 9001 |
| Kod HS | 8421299090 |
| nazwisko | Element filtra hydraulicznego |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Warunki | Nowy |
| wydajność | Wysoki |
| Budowa | Filtr kasetowy |
| Rodzaj | Filtr hydrauliczny |
|---|---|
| Zastosowanie | Dla typu wózka widłowego |
| Materiał | Papier filtracyjny |
| pakiet | Neutralne opakowanie |
| Nr części | 0009839344 /SH 52102 |
| Waga | 1.5 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Zastosowanie | Koparka PC100-1 PC100-2 PC100-3 |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Zastosowanie | Koparka/silnik |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Nr części | Sh77922/Hy10432/259500/52522593 |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Zastosowanie | Części do silników samochodowych/ciężarówek |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Zastosowanie | Maszyny rolnicze |
| Materiał | Włókno szklane/ stal nierdzewna |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Rodzaj | Hydrauliczny filtr oleju zwrotnego |
| Zastosowanie | Ekskawator |
| Materiał | Wewnętrzne oczko z włókien szklanych/ stali nierdzewnej |
| Pakiet | Neutralne opakowanie |