| Condition | New |
|---|---|
| Material | Fiber Glasses |
| Name | Hydraulic Filter Element |
| Medium Material | Fiber Glass |
| Type | High Micron |
| Condition | New |
|---|---|
| Name | Hydraulic Filter Element |
| Type | High Micron |
| Certificate | ISO9001 |
| HS Code | 8421299090 |
| Name | Hydraulic Filter Element |
|---|---|
| Certification | ISO9001 |
| Condition | New |
| Efficiency | High |
| Construction | Cartridge Filter |
| Type | Hydraulic Filter |
|---|---|
| Application | For Forklift Type |
| Material | Filter Paper |
| Package | Neutral Packing |
| Part NO | 0009839344 /SH 52102 |
| Weight | 1.5kg |
|---|---|
| Type | Hydraulic Return Oil Filter |
| Application | Excavator PC100-1 PC100-2 PC100-3 |
| Material | Fiberglass/stainless Steel Inner Mesh |
| Package | Neutral Packing |
| Weight | 1.2 Kg |
|---|---|
| Type | Hydraulic Return Oil Filter |
| Application | Excavator |
| Material | Fiberglass/stainless Steel Inner Mesh |
| Package | Neutral Packing |
| Weight | 1.6 Kg |
|---|---|
| Type | Hydraulic Return Oil Filter |
| Application | Excavator/engine |
| Material | Fiberglass/stainless Steel Inner Mesh |
| Package | Neutral Packing |
| Weight | 1.8 Kg |
|---|---|
| Type | Hydraulic Return Oil Filter |
| Application | Excavator/engine |
| Material | Fiberglass/stainless Steel Inner Mesh |
| Package | Neutral Packing |
| Weight | 1kg |
|---|---|
| Type | Hydraulic Return Oil Filter |
| Material | Fiberglass/stainless Steel Inner Mesh |
| Package | Neutral Packing |
| Part NO | Sh77922/Hy10432/259500/52522593 |
| Weight | 1kg |
|---|---|
| Type | Hydraulic Return Oil Filter |
| Application | Auto Engine/Truck Parts |
| Material | Fiberglass/stainless Steel Inner Mesh |
| Package | Neutral Packing |