| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal | fiberglazen |
| Naam | hydraulische filterelement |
| Middelgroot materiaal | fiberglas |
| Type | hoog Micron |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Naam | hydraulische filterelement |
| Type | hoog Micron |
| certificaat | ISO9001 |
| HS Code | 8421299090 |
| Naam | Hydraulisch filterelement |
|---|---|
| Certificering | ISO9001 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Efficiëntie | Hoog |
| Bouw | Cartridgefilter |
| Type | Hydraulische filter |
|---|---|
| Toepassing | Voor vorkheftrucktype |
| Materiaal | Filtreerpapier |
| Pakket | neutrale verpakking |
| Artikelnummer | 0009839344 /SH 52102 |
| Gewicht | 1.5 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Toepassing | Graafmachine PC100-1 PC100-2 PC100-3 |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 1,6 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Toepassing | Graafmachine/motor |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Deel nr. | De Commissie is van oordeel dat de in de eerste alinea van dit artikel bedoelde maatregelen niet in |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Toepassing | Onderdelen voor motoren en vrachtwagens |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 2 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Toepassing | Landbouwmachines |
| Materiaal | Glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 1.2 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Toepassing | De volgende categorieën zijn bedoeld: |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |