| Dimensi | 89*54mm |
|---|---|
| Berat | 0,2KG |
| Nomor OEM | 8112503-0085 SN 40084 |
| Struktur | elemen filter kartrid |
| Kelas Filtrasi | Filter Hepa |
| Dimensi (l * w * h) | Standar |
|---|---|
| Berat | 0,5KG |
| Jenis | Filter kabut minyak |
| Aplikasi | Elemen filter kabut oli pompa vakum |
| Bahan | Serat kaca |
| Struktur | elemen filter kartrid |
|---|---|
| Jenis | Spin-on bahan bakar |
| Bahan | Kertas saring |
| Kemasan | Packing netral, Karton, tas PE |
| Nomor OEM | RE533910/SN 70328/P576926 |
| Struktur | elemen filter kartrid |
|---|---|
| Jenis | Spin-on bahan bakar |
| Bahan | Kertas saring |
| Paket | Packing netral, Karton, tas PE |
| OEM NO | Hocp-44810/Sn 40409 |
| Dimensi | 99*175 mm |
|---|---|
| Struktur | elemen filter kartrid |
| Jenis | Saringan bahan bakar |
| Mesin aplikasi | 330 (BJ52_), 336 (BJ52_), 340 (BJ32_), 330 (BJ32_), |
| Bahan | Kertas saring |
| Dimensi | 186*110mm |
|---|---|
| Struktur | elemen filter kartrid |
| Jenis | Saringan bahan bakar |
| Mesin aplikasi | Truk |
| Bahan | Kertas saring |
| Struktur | elemen filter kartrid |
|---|---|
| Jenis | Spin-on bahan bakar |
| Bahan | Kertas saring |
| Paket | Packing netral, Karton, tas PE |
| OEM NO | Hsp-44410/Sn 40428 |
| Struktur | elemen filter kartrid |
|---|---|
| Jenis | Spin-on bahan bakar |
| Bahan | logam/plastik |
| Paket | Packing netral, Karton, tas PE |
| OEM NO | Nomor telepon 23300-23440-71/SN25009 |
| Filter Life | 3000-5000 Hours |
|---|---|
| Filter Media | Fiberglass |
| Filter Type | Cartridge |
| Filter Application | Hydraulic System |
| Material | Stainless Steel |
| Berat badan | 1,65KG |
|---|---|
| Jenis | Filter minyak pengembalian hidrolik |
| Aplikasi | Ekskavator/Oli Hidrolik |
| Bahan | Jaring dalam serat kaca/baja tahan karat |
| Paket | Kemasan Netral |