| Weight | 1.2 Kg |
|---|---|
| Type | Hydraulic Return Oil Filter |
| Application | Excavator |
| Material | Fiberglass/stainless Steel Inner Mesh |
| Package | Neutral Packing |
| Weight | 1kg |
|---|---|
| Type | High Flow Filter Cartridge |
| Material | Fiberglass/stainless Steel Inner Mesh |
| Package | Neutral Packing |
| Part NO | Jhfw 425-Gbv-Nm |
| Weight | 1.5kg |
|---|---|
| Type | HEPA Filter Cartridge |
| Material | Fiberglass/stainless Steel Inner Mesh |
| Package | Neutral Packing |
| Part NO | 79699573/HY90980/SH75410 |
| Material | Glass Fiber |
|---|---|
| Name | Oil Filter Element |
| Type | High Micron |
| Condition | New |
| Certification | ISO9001 |
| Weight | 1.87kg |
|---|---|
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Standard |
| Material | Fiberglass/stainless Steel |
| Package | Neutral Packing |
| Dimension | 128*69mm |
|---|---|
| Weight | 0.8kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | Excavator Hydraulic Filter |
| Application | Hydraulic System |
| Hight | 450 Mm |
|---|---|
| Weight | 1.5kg |
| Structure | Cartridge Filter |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Dimension | 60*413mm |
|---|---|
| Weight | 1.2kg |
| Structure | Cartridge Filter Element |
| Type | Hydraulic Filter Element |
| Application | Hydraulic System |
| Condition | New |
|---|---|
| Name | Hydraulic Filter Element |
| Type | High Micron |
| Certificate | ISO9001 |
| HS Code | 8421299090 |
| Material | Fiber Glasses |
|---|---|
| Name | Hydraulic Filter Element |
| Type | High Micron |
| Efficiency | High |
| After-sales Service Provided | Online Support |