| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Gewicht | 0,8 kg |
| materiaal | Glasvezel |
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Kleuren | stander |
| Materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| Naam | Het element van de luchtfilter |
| Type | hoog Micron |
| Voorwaarde | nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Micron-classificatie | 0.1-200 μ |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Bouwmachines/graafmachines |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Gewicht | 2.2 |
| MATERIAAL | fiberglas |
| Naam | Hydraulische filterelement |
| Garantie | 3 MAANDEN |
| Afmeting (l*w*h) | Norm |
|---|---|
| Gewicht | 0.8kg |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting (L*W*H) | 153*47mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.8kg |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting (L*W*H) | 155*521mm |
|---|---|
| Gewicht | 2.5KG |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | voor Graafwerktuigmotor |
| Materiaal | glasvezels |
|---|---|
| naam | Het element van de luchtfilter |
| Type | hoog Micron |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Afmeting (l*w*h) | 94*56mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.33kg |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Afmeting (L*W*H) | 544 * 200 mm |
|---|---|
| Gewicht | 1KG |
| Structuur | patroonfilter |
| Type | Hydraulische filterelement |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |