| Διάσταση | πρότυπα |
|---|---|
| Βάρος | 0.8kg |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | Glassfiber |
| συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, τσάντα PE |
| Αξία διήθησης | στοιχειώδης ενδιάμεσος |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο διαχωριστή αέρα/ελαίου |
| Εφαρμογή | Για το ES11/ESS18/VS20 |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| Υλικό | ίνα υάλου |
|---|---|
| Όνομα | Στοιχείο φίλτρων πετρελαίου |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Βάρος | 0.5kg |
| χρώμα | άσπρος |
| Χ | 295mm |
|---|---|
| OD | 121 χιλιοστά |
| Βάρος | 1.5KG |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | ίνα υάλου |
| Χ | 363mm |
|---|---|
| OD | 78mm |
| Ταυτότητα | 46mm |
| Βάρος | 0.8kg |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Όνομα | Στοιχείο φίλτρων πετρελαίου |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Βάρος | 1.2kg |
| Υλικό | Ίνα υάλου |
| Αξία διήθησης | στοιχειώδης ενδιάμεσος |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο αναπνοής κινητήρα |
| Εφαρμογή | μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τρακτέρ και φορτηγό |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| Αξία διήθησης | στοιχειώδης ενδιάμεσος |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο αέρα/φίλτρο ασφαλείας |
| Εφαρμογή | ΑΛ 6/DX 40 GX 60 HX 50 |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| Τύπος | Φίλτρο αέρα καμπινών |
|---|---|
| Εφαρμογή | μπορεί να χρησιμοποιηθεί για συλλέκτη σκόνης |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| OEM Όχι | 93014155/SC50234/93013612/SC50235 |
| Δομή | Φίλτρο διαχωριστών νερού καυσίμων |
|---|---|
| Τύπος | φίλτρο καυσίμου |
| υλικό | Χαρτί φίλτρου+πλαστικό |
| Πακέτο | Ουδέτερη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, τσάντα PE |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Υποστήριξη μέσω διαδικτύου |