| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Toepassing | Mini Loader |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 1.2 kg |
|---|---|
| Type | HEPA-filterpatroon |
| Materiaal | Glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Deel nr. | 0500R010ON/HY13229/SH 74029/1263005 |
| Gewicht | 1.5 kg |
|---|---|
| Type | HEPA-filterpatroon |
| Materiaal | Glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Deel nr. | 76694773/SH 52443/R848250TV |
| Gewicht | 0.5 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch oliefilter |
| Toepassing | Traktor/motor |
| Materiaal | Glasvezel |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 10,8 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Toepassing | Graafmachine/motor |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 0.85kg |
|---|---|
| Type | HEPA-filterpatroon |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Deel nr. | HP3202A10an Sh 63974 P171744 Ap45552 |
| Naam | De Patroon van de stoffilter |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Gewicht | 2.85Kg |
| HS-laag | 8421999090 |
| Afmeting | 55*80mm |
|---|---|
| Gewicht | 1.2kg |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Materiaal | roestvrij staal |
| PAKKET | Neutrale Verpakking, Karton, PE zak |
| H | 280 mm |
|---|---|
| Buitendeursdiameter | Standaard |
| Gewicht | 1 kg |
| Type | De Filter van de zuigingsolie |
| Toepassing | Motor |
| Afmeting | 54.5*194mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.8kg |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| MATERIAAL | Glassfiber |
| Pakket | Neutrale Verpakking, Karton, PE zak |