| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Υλικό | Έγγραφο |
| Όνομα | Στοιχείο φίλτρων καυσίμων |
| Εξουσιοδότηση | 6 μήνες |
| Εμπορικό σήμα | ΣΠΡΩΞΙΜΟ |
| Αξία διήθησης | στοιχειώδης ενδιάμεσος |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο αέρα καμπινών |
| Υλικό | Χαρτί φίλτρου |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| OEM Όχι | 10816500/SKL 46448/KC 50257 |
| Υλικό | γυαλί ινών |
|---|---|
| Όνομα | στοιχείο φίλτρων νερού |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ | 99.99% |
| Πορώδες | Πρότυπα |
| Υλικό | γυαλί ινών |
|---|---|
| Όνομα | Στοιχείο φίλτρων πετρελαίου |
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο |
| Ύψος | 224mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 112mm |
| Βάρος | 0.45kg |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Τύπος | Στοιχεία φίλτρων πετρελαίου |
| Όνομα | Κασέτα φίλτρων αεροσυμπιεστών |
|---|---|
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Βάρος | 2kg |
| ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ | σαν αίτημα/ουδέτερη συσκευασία/χαρτοκιβώτιο/ξύλινο κιβώτιο/ξύλινο πλαίσιο |
| Διάσταση | 20 ίντσα |
|---|---|
| Βάρος | Πρότυπα |
| Τύπος | Φίλτρο νερού |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική διήθηση |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| OD | 104mm |
|---|---|
| Ταυτότητα | 65mm |
| Χ | 70mm |
| Τύπος | Φίλτρο αέρα |
| Εφαρμογή | μπορεί να χρησιμοποιηθεί για τρακτέρ |
| Αξία διήθησης | στοιχειώδης ενδιάμεσος |
|---|---|
| Τύπος | Φίλτρο αέρα καμπινών |
| Υλικό | Χαρτί φίλτρου |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία, χαρτοκιβώτιο, PE σακούλα |
| OEM Όχι | Δ0033458/D0033459 |
| OD | Πρότυπα |
|---|---|
| Χ | Πρότυπα |
| Τύπος | Φίλτρο αέρα |
| Εφαρμογή | μπορέστε να χρησιμοποιηθείτε για το φορτηγό |
| Υλικό | Έγγραφο |