| Βάρος | 1.2 kg |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο πετρελαίου επιστροφής |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
|---|---|
| Τύπος | Υψηλή κασέτα φίλτρων ροής |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Μέρος αριθ. | Jhfw 425-Gbv-Nm |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνουργήματα φίλτρου HEPA |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Μέρος αριθ. | 79699573/HY90980/SH75410 |
| Υλικό | Ίνα υάλου |
|---|---|
| Όνομα | Στοιχείο φίλτρων πετρελαίου |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Βάρος | 1.87 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Τύπος |
| Υλικό | Φύλλα γυαλιού/ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διάσταση | 128*69mm |
|---|---|
| Βάρος | 0.8kg |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Ύψος | 450 χιλ. |
|---|---|
| Βάρος | 1.5kg |
| Δομή | Φίλτρο κασετών |
| Τύπος | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση | 60*413mm |
|---|---|
| Βάρος | 1.2kg |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Τύπος | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Υπόθεση | νέος |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικό φίλτρο |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Κωδικός ΕΣ | 8421299090 |
| Υλικό | γυαλιά ινών |
|---|---|
| Όνομα | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| Αποδοτικότητα | Υψηλός |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |