| Gewicht | 10,8 kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch terugkeer-oliefilter |
| Toepassing | Graafmachine/motor |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type | De hoge Patroon van de Stroomfilter |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Deel nr. | Jhfw 425-Gbv-Nm |
| Gewicht | 1.5 kg |
|---|---|
| Type | HEPA-filterpatroon |
| Materiaal | Inwendige mesh van glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Deel nr. | 79699573/HY90980/SH75410 |
| Materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| Naam | Het Element van de oliefilter |
| Type | hoog Micron |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | ISO9001 |
| Gewicht | 1.87kg |
|---|---|
| Type | Hydraulisch filterelement |
| Toepassing | Standaard |
| Materiaal | Glasvezel/roestvrij staal |
| Pakket | Neutrale verpakking |
| Afmeting | 128*69mm |
|---|---|
| Gewicht | 0.8kg |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | Graafwerktuig Hydraulic Filter |
| Toepassing | Hydraulisch Systeem |
| Hoogte | 450 mm |
|---|---|
| Gewicht | 1.5kg |
| Structuur | Patroonfilter |
| Type | hydraulische filterelement |
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Afmeting | 60*413mm |
|---|---|
| Gewicht | 1.2kg |
| Structuur | het element van de patroonfilter |
| Type | hydraulische filterelement |
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Naam | Hydraulisch filterelement |
| Type | hoog Micron |
| certificaat | ISO9001 |
| HS-code | 8421299090 |
| Materiaal | fiberglazen |
|---|---|
| Naam | hydraulische filterelement |
| Type | hoog Micron |
| Efficiency | Hoog |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning |