| Ağırlık | 1,8 kilo |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Dönüş Yağı Filtresi |
| Uygulama | Ekskavatör/motor |
| Malzeme | Cam lif/ paslanmaz çelik iç ağ |
| Paket | Tarafsız Paketleme |
| Ağırlık | 1 kg |
|---|---|
| Türü | Yüksek Akışlı Filtre Kartuşu |
| Malzeme | Cam lif/ paslanmaz çelik iç ağ |
| Paket | Tarafsız Paketleme |
| Bölüm No. | Jhfw 425-Gbv-Nm |
| Ağırlık | 1.5kg |
|---|---|
| Türü | HEPA Filtre Kartuşu |
| Malzeme | Cam lif/ paslanmaz çelik iç ağ |
| Paket | Tarafsız Paketleme |
| Bölüm No. | 79699573/HY90980/SH75410 |
| Malzeme | cam elyafı |
|---|---|
| İsim | yağ Filtresi Elemanı |
| Tip | yüksek Mikron |
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Ağırlık | 1.87KG |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | Standart |
| Malzeme | Cam lif/ paslanmaz çelik |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Boyut | 128*69mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.8KG |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Ekskavatör Hidrolik Filtresi |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| yükseklik | 450 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut | 60*413mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1.2KG |
| Yapı | kartuş filtre elemanı |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Türü | yüksek Mikron |
| Sertifika | ISO9001 |
| HS kodu | 8421299090 |
| Malzeme | cam elyafı |
|---|---|
| İsim | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Tip | yüksek Mikron |
| Yeterlik | Yüksek |
| Satış sonrası servis sağlandı | Çevrimiçi destek |