| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ağırlık | 0,8 kilo |
| Malzeme | cam elyafı |
| Adı | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Renk | stander |
| Malzeme | cam elyafı |
|---|---|
| Adı | hava filtresi elemanı |
| Türü | yüksek Mikron |
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Mikron Puanı | 0,1-200 µ |
|---|---|
| Türü | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Uygulama | İnşaat makineleri/ekskavatör |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Paket | Nötr ambalaj |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ağırlık | 2.2 |
| Malzeme | FİBER CAM |
| İsim | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Garanti | 3 ay |
| Boyut(l*w*h) | Standart |
|---|---|
| Ağırlık | 0.8KG |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut(l*w*h) | 153*47mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.8KG |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut(l*w*h) | 155*521mm |
|---|---|
| Ağırlık | 2.5kg |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Ekskavatör motoru için |
| Malzeme | cam lif |
|---|---|
| Adı | hava filtresi elemanı |
| Türü | yüksek Mikron |
| Durum | Yeni |
| Sertifika | ISO9001 |
| Boyut(l*w*h) | 94*56mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.33Kg |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |
| Boyut(l*w*h) | 544*200mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1 KG |
| Yapı | Kartuş Filtresi |
| Tip | Hidrolik Filtre Elemanı |
| Başvuru | Hidrolik sistem |