| Βάρος | 00,8 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| υλικό | ΠΕΡΙΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΟΥ |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| υλικό | γυαλιά ινών |
|---|---|
| Όνομα | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Τύπος | υψηλό μικρό |
| ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ | Υψηλός |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Διάσταση (L*W*H) | 463*172 χλστ |
|---|---|
| Βάρος | 2kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση (l*w*h) | 153*47 χλστ |
|---|---|
| Βάρος | 0.8kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση (l*w*h) | 153*47 χλστ |
|---|---|
| Βάρος | 0.8kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση (l*w*h) | COem |
|---|---|
| Βάρος | 1kg |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Διάσταση (l*w*h) | COem |
|---|---|
| Βάρος | 1KG |
| Δομή | φίλτρο κασετών |
| Τύπος | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | Υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | ίνα υάλου |
|---|---|
| Όνομα | Στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Όρος | Νέος |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Συσκευασία | Ουδέτερος |
| Υλικό | γυαλί ινών |
|---|---|
| Όνομα | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Πιστοποίηση | ISO9001 |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Όρος | Νέος |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Βάρος | 1.2kg |
| Υλικό | Ίνα υάλου |
| Όνομα | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Χρώμα | stander |