| Βάρος | 1.8kg |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 2 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 3.5 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Υλικό | Φύλλα γυαλί |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 00,8 κιλά |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| υλικό | ΠΕΡΙΛΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΟΥ |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευής |
| Υλικό | Φύλλα γυαλί |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | Εναλλακτικά εξαρτήματα εξορυκτών |
| Υλικό | Φύλλα γυαλί |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Βάρος | 1 χιλιόγραμμα |
|---|---|
| Τύπος | Υδραυλικό φίλτρο |
| Εφαρμογή | 135 ΤΑΜΜΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΡΑΣΙΑΣ |
| Υλικό | Εσωτερικά δίχτυα από υαλοειδή/ατσάλι |
| Πακέτο | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διάσταση | 69*178.5mm |
|---|---|
| Βάρος | 0.5kg |
| Δομή | στοιχείο φίλτρων κασετών |
| Τύπος | Υδραυλικό στοιχείο φίλτρων πετρελαίου |
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Όρος | Νέος |
|---|---|
| Υλικό | γυαλί ινών |
| Όνομα | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εξουσιοδότηση | 3 μήνες |
| Μέσο υλικό | γυαλί ινών |
| Ύψος | Πρότυπα |
|---|---|
| Βάρος | 3kg |
| Τύπος | στοιχείο υδραυλικών φίλτρων |
| Εφαρμογή | υδραυλικό σύστημα |
| Υλικό | Ίνα υάλου |